Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНд, 22 Грудня 2024, 5.01.02

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 161
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання продвижение сайта бесплатно укладка ламината

Птах року-2024

 
(Passer domesticus)
 
Щодо проведення Всеукраїнського конкурсу «Птах року – 2024»
(Лист НЕНЦ від 10.01.2024 № 5)
 
  На виконання Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2024 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.12.2023 р. № 1527, та з метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їх природних біотопів, залучення учнів до активної природоохоронної роботи Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Українське товариство охорони птахів пропонують взяти участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі «Горобець хатній (Passer domesticus) – птах року 2024» (далі – конкурс).
 Метою конкурсу є:
  вивчення учнями біологічних особливостей птахів даного виду та різних видів птахів регіонів України;
  проведення моніторингу чисельності виду на певній території;
  сприяти формуванню в учнів переконань, моральних принципів та активної життєвої позиції в галузі охорони птахів.
  До участі у конкурсі запрошуються учні (вихованці) закладів загальної середньої та позашкільної освіти України. Роботи можуть бути як індивідуальні, так і командні.

  Конкурс проводиться заочно у три етапи:

  -Територіальний - 25 вересня 2024 року; (До 23 вересня 2024 року заповнити заявку за посиланням: https://forms.gle/jYu7fhdMHXZkdkA98)

  -Обласний – до 15 жовтня поточного року;

  -Фінальний (Всеукраїнський) - до 15 листопада поточного року.
 
Методичні рекомендації щодо проведення територіального етапу
Всеукраїнського конкурсу «Птах року – 2024»
1. Загальні положення:
  Територіальний етап Всеукраїнського конкурсу «Птах року – 2024» (далі – Конкурс) організовано відповідно до плану роботи Комунального закладу «Зачепилівський будинок дитячої та юнацької творчості» (далі – ЗБДЮТ) на 2024 рік, ураховуючи лист Комунального закладу "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості"  від 04 квітня 2024 року № 01-20/115 «Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Птах року – 2024».
Конкурс проводиться у дистанційному форматі.
 
  Метою Конкурсу є привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їх природних біотопів, залучення учнів до активної природоохоронної роботи.
2. Завдання Конкурсу:
- ознайомлення з окремим видом птаха: горобець хатній (Passer domesticus);
- вивчення учнями, вихованцями біологічних особливостей птахів даного виду;
- проведення моніторингу чисельності горобця хатнього на певній території;
- формування в учнів, вихованців переконань, моральних принципів та активної життєвої позиції в галузі охорони птахів.
3. Учасники Конкурсу
  До участі в Конкурсі запрошуються учні 1-11 класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладу позашкільної освіти Зачепилівської селищної ради. Участь у Конкурсі може бути як індивідуальною, так і колективною (до 5-ти осіб).
Кожний учасник (або колектив учасників – до 5-ти осіб) може взяти участь у всіх номінаціях або номінації на вибір, але в кожній номінації один учасник або колектив учасників надає одну роботу.
Загальна кількість робіт від одного закладу – до 3-х у кожній (або вибраній) номінації.
4. Порядок та терміни проведення Конкурсу.
Конкурс проводиться дистанційно  25 вересня 2024 року.
Учасники територіального етапу Конкурсу до 23 вересня 2024 року повинні заповнити заявку за посиланням https://forms.gle/jYu7fhdMHXZkdkA98
та прикріпити презентації, творчі звіти або дослідницькі роботи, літературні твори (власні казки, вірші, оповідання), світлини малюнків, поробок, листівок, плакатів. Конкурсні роботи у кожній номінації повинні обов’язково мати підпис (замість цифр), а саме: прізвище, ім’я автора, повна назва закладу освіти, назва роботи, ПІБ керівника. Роботи учасників, які порушили умови Конкурсу, оцінюватися не будуть.
  Роботи, направлені на Конкурс, не рецензуються та не повертаються.
 Роботи переможців територіального етапу надсилаються на обласний етап Конкурсу до 01 жовтня 2024 року.
Відповідно до рішення журі обласного етапу Конкурсу переможці з Харківської області надсилають роботи (малюнки, агітаційні листівки, лепбуки, банери, стіннівки, поробки) самостійно з кур’єрською оплаченою доставкою на адресу оргкомітету: Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, вул. Вишгородська 19, м. Київ, 04074 (лабораторія зоології, Наталія Бень, 093-213-40-81).
 
5. Номінації Конкурсу і вимоги до робіт:
5.1. Змістовна різнопланова робота. Номінація передбачає випуски стінгазет, виготовлення інформаційних та агітаційних листівок, лепбуків, банерів, агітаційних плакатів. Необхідно сфотографувати роботу та завантажити фото (формат JPEG, JPG, обсяг файлу від 1 до 5 Мб) відповідно до номінації реєстраційної форми. Конкурсні роботи обов’язково повинні мати підпис (замість цифр), а саме: прізвище, ім’я автора, повна назва закладу освіти, назва роботи, ПІБ керівника. Роботи учасників, які порушили умови Конкурсу, оцінюватися не будуть.
5.2. Змістовна природоохоронна, дослідницько-пропагандистська і практична екологічна робота у вирішенні проблеми охорони птахів. Номінація передбачає презентації, результати власних спостережень за горобцем хатнім . Обов’язково вказати посилання на використану літературу. Роботи учасників, які порушили умови Конкурсу, оцінюватися не будуть.
5.3. Кращий літературний твір (власні оповідання, казки (до 2-х сторінок), авторські вірші про горобця хатнього). Твори з мережі Інтернет оцінюватися не будуть.
5.4. Кращий малюнок птаха 2024 року – горобця хатнього. Необхідно намалювати та сфотографувати роботу і завантажити фото (формат JPEG, JPG, обсяг файлу від 1 до 5 Мб) відповідно до номінації реєстраційної форми. Конкурсні роботи обов’язково повинні мати підпис (замість цифр), а саме: прізвище, ім’я автора, повна назва закладу освіти, назва роботи, ПІБ керівника. Роботи учасників, які порушили умови Конкурсу, оцінюватися не будуть.
5.5. Кращий доробок, креативність та самобутнє сприйняття орнітофауни. Номінація передбачає власні поробки птаха 2024 року з природних, матеріалів, глини, паперу. Необхідно сфотографувати роботу та завантажити фото (формат JPEG, JPG, обсяг файлу від 1 до 5 Мб) відповідно до номінації реєстраційної форми. Конкурсні роботи обов’язково повинні мати підпис (замість цифр), а саме: прізвище, ім’я автора, повна назва закладу освіти, назва роботи, ПІБ керівника. Роботи учасників, які порушили умови Конкурсу, оцінюватися не будуть.
Пошук
Календар
«  Грудень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz