Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПт, 18 Серпень 2017, 8.54.17

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 128
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Таланти ІІІ тисячоліття, районний етап

ЗАЧЕПИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ


НАКАЗ


Зачепилівка


01.04.2016 № 131


Про результати проведення районного етапу обласного фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття»



На виконання наказу відділу освіти від 15.01.2016 № 27 «Про проведення районного етапу обласного фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття» та з метою виявлення і підтримки обдарованих дітей з різних жанрів мистецтва протягом лютого-березня 2016 року пройшов районний етап обласного фестивалю «Таланти третього тисячоліття».
У фестивалі взяли участь 125 учнів з 9 навчальних закладів району та вихованців Зачепилівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості. Не взяли участі у районному етапі обласного фестивалю «Таланти третього тисячоліття» учні Леб’язької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учасники змагалися у трьох номінаціях – конкурсах. Конкурсна програма налічувала 32 номери музичного, хореографічного конкурсів, 29 робіт було представлено з образотворчого мистецтва: малюнок, графіка, декоративно-ужиткове мистецтво, художнє різблення по дереву, художнє плетіння, витинання, художня вишивка, народна лялька, м’яка іграшка, писанкарство, декоративний розпис, бісероплетіння, паперова пластика та оригамі, вироби з соломки, з природних матеріалів, живопис, батик та інші техніки виконання.

Враховуючи висновки журі


НАКАЗУЮ:


1. Нагородити Грамотами відділу освіти переможців районного етапу обласного фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття»:
Номінація музичний конкурс:

І в.к.

І місце – Педько Артем, вихованець Зачепилівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (кер.: Педько В.М.).

IІ в.к.

І місце - Дует «Забаряночка», Козачок Дар’я, Петрухіна Тетяна, вихованці Зачепилівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, учні Бердянського НВК (кер.: Педько В.М.).

ІІ місце -Попукайло Оксана, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів (кер.: Євчун В.І., Кузьменко В.М. ).

ІІІ місце – гурт «Джерельце», вихованці Зачепилівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, учениця Новомажарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (кер.: Кривень В.Д.).

- тріо «Орлята», учні Зіньківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (кер.: Шевченко І.П.).

- Чумак Лідія, учениця Сомівського НВК (Кер.: Злидень С.В.).

IIІ в. к.

І місце -Терещенко Марія, вихованка Зачепилівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (кер.: Педько В.М.);

- дует: Хохлюк Марія, Каракуця Вікторія, вихованки Зачепилівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості(кер.: Педько В.М.).

ІІ місце - Маслак Лілія, вихованка Зачепилівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, учениця Новомажарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (кер.: Кривень В.Д.).

- Безгінова Таміла, учениця 9 класу Орчицької ЗОШ І-ІІ ступенів.

Хореографічний конкурс:

I в.к.

І місце: - Хореографічний колектив «Веселковий розмай» І-ІІгр., Зачепилівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (кер: Педько Т.О., Гвоздік В.М.)

ІІ місце: - Танцювальний колектив «Веселка», Сомівського НВК (Кер.: Закапко Ю.В.).

ІІІ місце:- Танцювальний колектив «Веселка», Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, хореографічний колектив Зачепилівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (кер.: Дригайло А.І.);

- Танцювальний колектив «Веселі ляльки», Зачепилівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (кер.: Кайгородцева О.Г.);

- Закапко Анастасія, учениця Сомівського НВК (кер.: Злидень С.В.)

ІІ в.к.

І місце: - Хореографічний колектив «Веселковий розмай» ІІІгр., Зачепилівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (кер: Педько Т.О., Гвоздік В.М.).

ІІ місце: - Танцювальний колектив, Зачепилівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Чернещинського НВК (Кер.: Федорчук Т.М.).

ІІІ місце: - Хореографічний колектив «Конфетті» Зачепилівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, танцювальний колектив Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів (кер.: Євчун В.І.)

Образотворчий конкурс:

I в.к.

І місце: - Косенко Марина, вихованка Зачепилівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості (кер.: Скотаренко Н.М.).

ІІ місце – Мурських Альона, учениця Бердянського НВК (кер.: Жиленко Л.В.);

- Миколенко Владислав, учень 2-А класу Зачепилівського ліцею (кер.: Сухорукова В.М.).

ІІІ місце – Григоровська Віта, учениця 5-Б класу Зачепилівського ліцею (кер.: Буланова В.М.).

ІІ в.к.

І місце: - колектив вихованців гуртка «Виготовлення сувенірів» Зачепилівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості (кер.: Кайгородцева О.Г.).

ІІ місце: - Коток Тетяна, учениця Зіньківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (кер.: Костюк О.А.);

- Ткаченко Тетяна, учениця Зіньківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (кер.: Костюк О.А.);

- Покуса Леся, учениця Зачепилівського ліцею (кер.: Перерва З.В.).

ІІІ місце: - Сорочинський Сергій, учень Зачепилівського ліцею (кер.: Гришина В.В);

- Перерва Богдана, учениця Зачепилівського ліцею (кер.: Перерва З.В.).

ІІІ в.к.

І місце - Кайгородцев Микола, гурток «Виготовлення сувенірів», Зачепилівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості (кер.: Кайгородцева О.Г.);

- Каракуця Вікторія, учениця Зачепилівського ліцею (кер.: Ковтуненко М.В.).

ІІ місце: - Заєць Ірина, учениця Чернещинського НВК (кер.: Птиця І.І.);

- Хрушков Юрій, учень 9 класу Новомажарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (кер.: Годованець В.П.);

- Гудзенко Катерина, учениця Зіньківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (кер.: Костюк О.А.)

2. Директору ЗРБДЮТ Сало Л.В.:

2.1. Довести до відома директорів навчальних закладів інформацію про підсумки проведення районного етапу обласного фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття».

2.2. Здійснити організаційне забезпечення участі переможців районного етапу обласного фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття» у обласному етапі конкурсу.

3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на директора ЗРБДЮТ
Л.В. Сало.



Начальник відділу освіти О.М.Зеленський
Пошук
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz