Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНд, 18 Квітня 2021, 7.35.45

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 158
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання продвижение сайта бесплатно укладка ламината

Юний дослідник

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» ЗАЧЕПИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
ЗАЧЕПИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
 
03.03.2021                                               Зачепилівка                                                     № 38
 
Про результати проведення
СТГ- етапу Всеукраїнського
конкурсу експериментально-
дослідницьких робіт із
природознавства «Юний дослідник»
 
   На виконання наказу директора Комунального закладу «Зачепилівський будинок дитячої та юнацької творчості» від 18.02.2021 № 32 02.03.2021року проведено СТГ-етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник». Враховуючи висновки журі (протокол від 02.03.2021),
 
н а к а з у ю:
 
  1.ВИЗНАЧИТИ переможців СТГ-етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» (додаток 1)
  2.ВІДЗНАЧИТИ учасників СТГ-етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт «Юний дослідник», які за напрямками посіли перші, другі та треті місця, грамотами Комунального закладу «Зачепилівський будинок дитячої та юнацької творчості».
  3. Методистові ЗБДЮТ Світлані КОРЖЕВИЧ, в межах компетенції, довести до відома керівників закладів загальної середньої освіти Зачепилівської селищної ради інформацію про результати проведення конкурсу (додаток 2).
  4. КОНТРОЛЬ за виконанням наказу залишаю за собою.
 
Директор ЗБДЮТ                                                                            Любов САЛО
 
Додаток 1
до наказу директора
Комунального закладу
«Зачепилівський будинок
дитячої та юнацької творчості»
від 03.03.2021 № 38
 
Список переможців і призерів
СТГ- етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких
робіт з природознавства «Юний дослідник»
 
Напрямок «Рослини навколо нас»
І місце - ФЕДОРЧУК Валерія,  учениця 5 класу Рунівщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради за роботу «Вирощування огірків в кімнатних умовах» (керівник – ДЕМЬОХІНА О.Г.);
   - АВАНЕСЯН Аріна вихованка гуртка «Ерудит» Комунального закладу «Зачепилівський будинок дитячої та юнацької творчості» Зачепилівської селищної ради за роботу «Вирощування мікрозелені в домашніх умовах» (керівник – БЕСЧАСНА В.Я.)
ІІ місце  -  Переможців не визначено
ІІІ місце  -  Переможців не визначено
 
Напрямок «Тваринний світ»
І місце - ОДАНЕЦЬ Віталій,  вихованець гуртка «Юні екологи» Комунального закладу «Зачепилівський будинок дитячої та юнацької творчості» на базі Чернещинського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Зачепилівської селищної ради за роботу «Дослідження фізико-хімічних показників меду» (керівник – ЛИС О.А.);
ІІ місце - Переможців не визначено
ІІІ місце - МОСЬПАН Назар,  учень 4 класу Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради за роботу «Дослідження умов утримання акваріумних рибок» (керівник – ГАЛАЙДИЧ Л.В.)
 
Напрямок «Охорона здоров’я»
І місце - ТРАПЕЗНИК Поліна,  учениця 5 класу Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради за роботу «Дослідження впливу зубної пасти на стан зубів» (керівник –БІЛОУС Н.Б.);
ІІ місце - ТАРАСЕНКО Вероніка, учениця 5 класу Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради за роботу «Дослідження впливу зубної пасти на стан зубів» (керівник –БІЛОУС Н.Б.);
    - СТЕЦЕНКО Єлизавета, учениця 5 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради за роботу «Дослідження впливу зубної пасти на стан зубів» (керівник –ПОРОХНЯ А.В.);
    - КЛЮЧНИК Ульяна,  учениця 5 класу Зіньківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради за роботу «Дослідження впливу домашніх тварин на самопочуття та емоційний стан людини» (керівник –ДЕМЬОХІНА О.Г.)
ІІІ місце - СЛИВКА Артем, учень 6 класу Леб’язької філії Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради за роботу «Правильний режим навчання та відпочинку школяра. Біоритми та здоров’я» (керівник –ЖМУРКО О.О.)
   - ЧЕРЕДНИЧЕНКО Юлія,  учениця 6 класу Зіньківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради за роботу «Тварини та здоров’я» (керівник –ЗАГРЕБЕЛЬНА Ю.М.)
 
Додаток 2
до наказу директора
Комунального закладу
«Зачепилівський будинок
дитячої та юнацької творчості»

від 03.03.2021 № 38

 
Інформація про результати проведення СТГ-етапу Всеукраїнського
конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник»
 
  Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2020 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 № 1452, плану роботи Комунального закладу «Зачепилівський будинок дитячої та юнацької творчості» на 2021, з метою залучення учнів 9-11 років до дослідницько-експериментальної роботи з природознавства, природоохоронної діяльності, формування в учнів пізнавальних інтересів, первинних екологічних знань, 02.03.2021 року проведено СТГ-етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник».
В СТГ- етапі конкурсу взяли участь 2 вихованців гуртків закладу позашкільної освіти, 12 учнів закладів загальної середньої освіти із 9 закладів освіти Зачепилівської селищної ради.
  На розгляд журі було надано 14 робіт (індивідуальних і колективних) за напрямками: «Рослини навколо нас»-2, «Тваринний світ»-4, «Охорона здоров’я» - 8. Жодної роботи не було представлено за напрямками «Я і природа» та «Народознавство, краєзнавство». 1 робота повністю взята з мережі Інтернет, участі у конкурсі не брала.
  За віком учасники розподілилися наступним чином: 11 років – 10 учнів (71,4%), 10 років – 2 учнів, 9 років – 2 учнів.
  Представлені конкурсні матеріали свідчать про безпосередню участь учнів у вирішенні ряду природоохоронних проблем у ході дослідницько-експериментальної роботи.
  Журі відзначило науковість, систематичність проведення дослідницько-експериментальних робіт учасниками із Комунального закладу «Зачепилівський будинок дитячої та юнацької творчості», Чернещинського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад», Рунівщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
  Не взяли участі у СТГ- етапі Конкурсу КЗ «Орчицька початкова школа» та Новомажарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів. За результатами Конкурсу переможцями стали 10 учасників, серед них кількість учнів закладів загальної середньої освіти становить 8 осіб; кількість вихованців закладу позашкільної освіти – 2 особи.
  В описі експериментально-дослідницьких робіт зазначалися актуальність, тема та мета дослідження, проводився аналіз отриманих результатів, надавалися висновки.
  Під час оцінювання робіт враховано наявність дослідження, самостійність у виконанні, оформлення згідно вимог, повноту реалізації мети та завдань, відповідність напрямку.
  Для більш повного висвітлення результатів дослідження роботи були ілюстровані фотоматеріалами, діаграмами, висновками експертних комісій тощо. Не залишилися поза увагою журі певні недоліки в роботі працівників закладів освіти, стосовно чого журі зробило наступні зауваження, а саме:
  І. Низька участь учнів початкових класів у Конкурсі. Участь взяли лише 2 учні початкової школи, що на 50% менше, ніж у минулому році.
  ІІ. Порушення технічних вимог оформлення, яке мало відповідати вимогам щодо оформлення наукових робіт учнів-членів Малої академії наук України.
  ІІІ. Низький рівень деяких робіт в практичній частині (відсутність дослідження).
  ІV. Використання робіт з мережі Інтернет, що є порушенням академічної доброчесності.
  Разом з тим, журі акцентувало увагу, що з метою якісної організації дослідницько-експериментальної роботи з учнями, необхідно налагодити співпрацю з науковими співробітниками науково-дослідних установ, залучати дітей до польових досліджень.
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2021
Створити безкоштовний сайт на uCoz