Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСр, 21 Лютого 2018, 12.56.48

Меню сайту
Категорії розділу
Досягнення вихованців БДЮТ і [7]
Досягнення працівників БДЮТ [6]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 136
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Освітній проект «На Урок» продвижение сайта бесплатно укладка ламината

Каталог статей

Головна » Статті » Досягнення вихованців БДЮТ і

Досягнення вихованців гуртків БДЮТ у 2017 році

Досягнення вихованців Зачепилівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості у 2017 році:

ОБЛАСНИЙ РІВЕНЬ:

- відповідно до наказу КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» від 18.04.2017 № 68 призом глядацьких симпатій обласної фотовиставки «Територія пригод – 2017» нагороджено Тімченка Олександра Тарасовича, вихованця гуртка «Медіа культура» (керівник Часник Н.М.), фоторобота «Ангкор – диво Камбоджи» у номінації «За межами України (в інших країнах і континентах)»;

- відповідно до наказу КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» від 03.01.2017 № 07 за ІІ місце у спеціальній номінації «Креативний підхід та неповторність флористичної новорічної композиції» обласної виставки «Зимовий вернісаж» грамотою Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» нагороджено гурток «Народна творчість» Зачепилівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Зачепилівської районної ради Харківської області (керівник Скотаренко Н.М.);

- хореографічний колектив "Веселковий розмай" (керівники Тетяна Олександрівна Педько та Валентина Миколаївна Гвоздік) посів ІІІ місце в обласному відкритому фестивалі дитячої та юнацької творчості "Таланти третього тисячоліття" у номінації "Народно-сценічний танець", вікова категорія 7-12 років;

- танцювальний колектив "Веселковий розмай" (художні керівники Тетяна Олександрівна Педько та Валентина Михайлівна Гвоздік) став переможцем ХХ ювілейного Харківського обласного фестивалю "Обласні таланти Харківщини", Харківського обласного творчого фестивалю "Весняні дзвіночки";

- відповідно до наказу КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» від 27.03.2017 № 48 грамотою за перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» нагороджена Кубась Марина, вихованка гуртка «Юні екологи» Зачепилівського районного БДЮТ, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник – Фатєєва С.О.); номінація «Рослини навколо нас», тема роботи «Дослідження різних способів дослідження картоплі»;

- відповідно до наказу КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» від 27.03.2017 № 48 грамотою за активну участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» нагороджена Веклич Діана, вихованка гуртка «Юний еколог» Зачепилівського районного БДЮТ, учениця Чернещинського НВК (керівник – Лис О.А.); номінація «Тваринний світ», тема роботи «Дослідження іхтіофауни р. Орчик»;

- відповідно до наказу КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» від 15.05.2017 № 88 нагороджені грамотами за активну участь в обласній виставці-акції «SOS вернісаж, або друге життя відходів» Закапко Артем, учень Сомівського НВК, вихованець гуртка «Народна творчість» Зачепилівського районного БДЮТ (керівник – Злидень С.В.); Ткач Анна, учениця Сомівського НВК, вихованка гуртка «Народна творчість» Зачепилівського районного БДЮТ (керівник – Злидень С.В.);

- Боброва Анна, вихованка гуртка "Народна творчість" (керівник Скотаренко Н.М.) нагороджена Грамотою Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  "Знай і люби свій край" (техніка "Народна лялька", вікова категорія 6-10 років); наказ від 15.05.2017 № 87;

- колектив вихованців гуртка "Виготовлення сувенірів" нагороджений Грамотою Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості за І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" (техніка "Інші техніки виконання", вікова категорія 6-10 років); наказ від 15.05.2017 № 87;

- гурток "Юні садівники" (керівник В.Я.Бесчасна) нагороджений грамотою КЗ "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості" за активну участь в обласному етапі Всеукраїнської акції "День натураліста"; наказ від 27.10.2017 № 153;

- гурток "Юні екологи" (керівник С.О.Фатєєва) вілзначений Подякою КЗ "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості" за змістовну практичну природоохоронну роботу в рамках обласного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції "Птах року - 2017"; наказ від 02.11.2017 № 155;

- вихованці гуртків Артем Чуб ("Юний ерудит", керівник В.М.Буланова) та Владислава Кужель ("Медіа культура", керівник С.М.Трапезник) стали переможцями обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції "Моя Батьківщина - Україна", а вихованці Діана Веклич ("Історичне краєзнавство", керівник С.М.Четвертак) та Дар'я Козачок ("Археологічне краєзнавство", керівник О.М.Владимирець) стали лауреатами цього конкурсу;

- переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» і нагороджені грамотами Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»: IІI місце − Трапезник Поліну, вихованку Зачепилівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Зачепилівської районної ради Харківської області, за роботу «На привалі» (керівник Трапезник С.М.) - номінація "Портрет"; III місцеТрапезник Поліну, вихованку Зачепилівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Зачепилівської районної ради Харківської області, за роботу «Нічний Кам’янець-Подільський» (керівник-Трапезник С.М.) - номінація "Архітектура";

- за результатами обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання ІІІ місце у номінації "Вироби в техніці оригамі та паперопластики" присуджене Закапко Артему і Закапко Анастасії, вихованцям гуртка "Народна творчість" (керівник С.В.Злидень), І місце у номінації "Сувеніри та мяка іграшка"  - вихованцям гуртка "Виготовлення сувенірів" (керівник О.Г.Кайгородцева).

 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РІВЕНЬ:

- Кужель Владислава, вихованка гуртка "Медіа культура", посіла ІІІ місце у V Всеукраїнському історичному конкурсі "Непізнана історія мого краю";

- Кужель Владислава, вихованка гуртка "Медіа культура", посіла ІІ місце у номінації "Історик", Ждамарова Дар'я, вихованка гуртка "Юний ерудит" (керівник В.М.Буланова), посіла ІІ місце у номінації "Технік", Кубась Інна, вихованка гуртка "Медіа культура", посіла ІІІ місце у номінації "Історик" Всеукраїнського інтерактивного конкурсу "МАН-Юніор Дослідник";

Категорія: Досягнення вихованців БДЮТ і | Додав: BDUT (11 Квітня 2017)
Переглядів: 127 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz