Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧт, 19 Жовтень 2017, 1.06.12

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 128
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Переможці проектного етапу

2013 рік

Номінація "Еколог"

ІІІ місце: Шевченко Артем Іванович, Пивовар Людмила Володимирівна, учні 8 класу Зіньківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник: Споришева Ольга Іванівна, учитель географії)

 

2014 рік

Номінація "Історик"

ІІ місце: Скотаренко Олена Анатоліївна, вихованка гуртка "Історичне краєзнавство" Зачепилівського БДЮТ, учениця 8-А класу Зачепилівського ліцею (керівник: Буланов Юрій Іванович, методист БДЮТ). - "Історична дійсність у сюжеті твору Т.Шевченка "Іржавець"

 

2015 рік

Номінація "Технік"

ІІ місце: Ждамарова Дар'я Вячеславівна, вихованка гуртка "Юний ерудит" Зачепилівського БДЮТ, учениця 7-Б класу Зачепилівського ліцею (керівник: Буланова Валентина Миколаївна, керівник гуртка). - "Тільки закони природи і ніяких фокусів"

Номінація "Історик"

І місце: Ушкварок Дар'я Олександрівна, вихованка гуртка "Історичне краєзнавство" Зачепилівського БДЮТ, учениця 9-А класу Зачепилівського ліцею (керівник: Буланов Юрій Іванович, методист БДЮТ). - "Помилка, за яку поплатилися тисячі неповинних життів...";

ІІІ місце: Бондарева Марина Іванівна, учениця 9 класу Леб'язької ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник: Буряк Ольга Василівна, учитель історії). - "70 років закінчення ІІ Світової війни: уроки історії"

 

 

2016 рік

Номінація "Технік"

ІІ місце: Ждамарова Дар'я Вячеславівна, вихованка гуртка "Юний ерудит" Зачепилівського БДЮТ, учениця 8-Б класу Зачепилівського ліцею (керівник: Буланова Валентина Миколаївна, керівник гуртка). - "Досліди з електризації тіл"

Номінація "Історик"

І місце: Кужель Владислава Василівна, вихованка гуртка "Медіа культура" Зачепилівського БДЮТ, учениця 7-А класу Зачепилівського ліцею (керівник: Кужель Олена Вадимівна, журналіст). - "Жнива скорботи у Зачепилівському районі Харківської області";

І місце: Перерва Богдана Костянтинівна, учениця 8-Б класу Зачепилівського ліцею (керівник: Перерва Зоя Валентинівна, учитель Зачепилівського ліцею). - "Дитяча та підліткова смертність на Зачепилівщині в період Голодомору 1932-1933 років";

ІІ місце: Чулей Таїсія Валеріївна, учениця 10-А класу Зачепилівського ліцею (керівник: Буланов Юрій Іванович, методист БДЮТ). - "Причини Голодомору в Україні"

Номінація "Еколог"

ІІІ місце: Покуса Дар'я Сергіївна, вихованка гуртка "Валеологія" Зачепилівського БДЮТ, учениця 7-Б класу Зачепилівського ліцею (керівник: Трапезник Світлана Миколаївна, методист БДЮТ). - "Механічний вплив як фактор стресу у рослин"

 

 

Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz